WANTED w Lublinie - Kreatywna osoba z jęz. hiszpańskim - POR FAVOR!

 • 14.01.2022, 16:30 (aktualizacja 31.01.2022, 16:26)
 • Marta Smulkowska
WANTED w Lublinie - Kreatywna osoba z jęz. hiszpańskim - POR FAVOR!
Kim jesteśmy?

Grupa Tipmedia to szybko rozwijająca się lubelska spółka, która poszukuje nieoszlifowanych diamentów do współpracy! 

W naszej pracy zajmujemy się przygotowaniem gamy produktów dla mediów lokalnych: tworzymy dla nich strony internetowe, artykuły, publikujemy treści SEO w ogólnopolskiej sieci reklamowej, a także prowadzimy szkolenia w powołanej przez nas Fundacji Bona Notitia.

W związku z naszym rozwojem na rynki anglojęzyczne oraz z realizacją projektów GoToBrand i PARP 1.2 internacjonalizacja na rynki hiszpańskojęzyczne poszukujemy pracowników do jednego z naszych głównych działów (CMS). Jest to na tyle nietypowe zajęcie, że nie ma na rynku "gotowych" pracowników, których moglibyśmy zrekrutować, dlatego jesteśmy otwarci na studentów ostatnich lat lub osoby bez doświadczenia, bo wszystkiego nauczymy!

Kogo szukamy?

Potrzebujemy osób dyspozycyjnych, komunikatywnych, posiadających umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu, kreatywnych. Nie wymagamy doświadczenia zawodowego w pracy z klientem, gwarantujemy pełne przeszkolenie.

Co będziesz robić?

Główny zakres obowiązków to: pomoc w dziale CMS, który zajmuje się przygotowywaniem stron internetowych w oparciu o autorskie oprogramowanie. I tu jest pełne wsparcie pracującej już ekipy, a sam nasz system to gotowy silnik, w którym bardziej wstawia się różne dane - nie jest to praca programistyczna! Obecnie ten dział to nasze dwie SuperWomenki, które nie mają wykształcenia związanego z informatyką, ani nigdy nie robiły kursów programistycznych!

W późniejszym czasie (po wdrożeniu, zapoznaniu się z systemem itp.) przyjdzie czas również, na pomoc w bieżącej obsłudze klienta, kontakt telefoniczny oraz mailowy. Mamy klientów w USA i UK, będziemy mieć klientów z Hiszpanii i Meksyku, więc optymalnym rozwiązaniem byłyby osoby dwujęzyczne (angielski i hiszpański). Bardzo mile widziani studenci ostatnich lat wydziału lingwistyka na kierunku ang-hiszp. (ostatnich lat, żeby dostępność czasowa była większa).

Na start zatrudnimy dwie osoby!

Nie jest to praca handlowca! Bardziej kreacja stron i support :)

Oferujemy:

 • pracę przy najciekawszych projektach wśród młodego, zgranego zespołu
 • pełny etat (umowa o pracę) i dobre wynagrodzenie
 • prestiż i stabilność

Jeśli:

 • masz umiejętności interpersonalne i lubisz rozmawiać z ludźmi,
 • delegacje zagraniczne na targi i spotkania brzmią jak ciekawa sprawa, a nie kłopot,
 • dobrze czujesz się w pracy przy komputerze,
 • znasz podstawowa paletę kolorów i odróżniasz różowy od błękitnego,
 • potrafisz sprawić, że paleta kolorów Twojego projektu będzie atrakcyjna,
 • chcesz kreować nowe trendy i niestandardowe rozwiązania,
 • potrafisz pracować pod presją czasu,
 • sprawnie organizujesz pracę zespołową,
 • chętnie uczysz się nowych rzeczy,

to wyślij swoje zgłoszenie (CV i list motywacyjny) na adres: [email protected]  z hasłem PRACA POR FAVOR w tytule wiadomości 😊

 

 

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.

 

Marta Smulkowska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe