Dla portali informacyjnych

 

Załóż własny portal informacyjny. Zadbaj o treści na swoim portalu. Całą resztą zajmiemy się my.

 

Stwórz własny portal lokalny, informacyjny lub społecznościowy. Skorzystaj z gotowych narzędzi, takich jak CMS portal z gotowymi modułami aby rozwijać swoje media w internecie.

Przenieś swój tygodnik, radio lub telewizję do portalu online i zacznij zarabiać na portalu na reklamach.

W Tipmedia znajdziesz wszystkie potrzebne narzędzia dla wydawców w jednym miejscu.

 

CMS Tipnews. System do zarządzania treścią dla portali lokalnych i informacyjnych

 

Gotowy do użytku CMS Tipnews dla portali informacyjnych do utworzenia w pełni responsywnej strony internetowej. Nie potrzebujesz informatyka na etacie. Nasze narzędzie jest łatwe w obsłudze, zapewniamy też pełne szkolenie oraz opiekę opiekuna. Proszę tylko wybrać jedną z wizualizacji i skontaktować się z nami.

 

CMS Tipnews system do zarządzania treścią dla portali informacyjnych

 

TIP CRM

 

System do zarządzania kampaniami reklamowymi wraz z raportowaniem. Zarabiaj z nami na ogólnopolskich kampaniach reklamowych.

Narzędzie umożliwia wydawcom i właścicielom portali planowanie kampanii oraz ich sprzedaż w różnych modelach - CPC, CPM, flat fee.

Zainteresowany? Chętnie przedstawimy Ci ofertę.

 

CRM zarabiaj na reklamach tipnews

 

Akademia 4media

Webinary, kursy online, porady i sesje mentoringowe - to wszystko i wiele więcej znajdziesz w dedykowanej dla wydawców, dziennikarzy i redaktorów platformie edukacyjnej Akademia 4media.

Rozwijamy media lokalne w oficjalnej grupie na Facebooku. Dzielimy się wiedzą na temat prowadzenia mediów lokalnych, informujemy o naborach grantowych, nowych narzędziach i pomysłach na zarobek. Myśląc o kontencie, co tydzień w poniedziałek, zupełnie za darmo, podrzucamy Wam tygodniową listę tematów, które możecie łatwo ulokalnić.

 

      DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU!

 

Więcej informacji na stronie: www.4media.com

 

CMS 4media

 

Skontaktuj się z nami