Globalna platforma mediów lokalnych – działania 3.7

  • 10.07.2019, 07:40
Globalna platforma mediów lokalnych – działania 3.7

Grupa Tipmedia Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach  Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa: 3 Konkurencyjność Przedsiębiorstw, Działanie: 3.7.  Celem projektu jest wzrost konkurencyjności firmy poprzez wdrożenie innowacyjnej technologii w formie e-usługi – GLOBALNA PLATFORMA MEDIÓW LOKALNYCH.

Technologia będzie wdrażana w obszarach: TIP USŁUGA – system zarządzania usługami w zakresie reklamy i informacji wraz z wersją mobilną TIP SERWIS – platforma serwisowa do obsługi systemu globalnego z uwzględnieniem różnic czasowych (moduł techniczny dla administratora głównego). TIP WWW – moduł integracji i globalny system skalowania, zarządzania stronami www, które są tworzone na bazie systemu TIP CMS. Usługa polega na tym, że usługodawca udostępnia w Internecie zasób z opracowanym oprogramowaniem funkcjonalnym, które umożliwia efektywną i skuteczną promocję, sprzedaż reklamy i informacji bezpośrednio przez właściciela.

Platforma wprowadza nowe korzystne rozwiązania, które nie były wcześniej dostępne w rozwiązaniach alternatywnych. Zastosowany w oprogramowaniu szeroki wachlarz usług komplementarnych zapewnia uniwersalność, wysoką efektywność ekonomiczną i kompleksową obsługę klienta.

Odbiorcami produktów są media lokalne.  Produkt przeznaczony na rynki: krajowy i międzynarodowe.

Numer projektu: RPLU.03.07.00-06-0064/19

Tytuł projektu: „GRUPA TIPMEDIA – wzrost konkurencyjności firmy poprzez wdrożenie wyników prac B+R” 

Całkowita wartość projektu: 1 151 895,00 zł

Wartość wydatków kwalifikowalnych Projektu wynosi:  936 500,00 zł

Wartość dofinansowania projektu z UE: 655 550,00 zł

 

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe