List od CEO

  • 16.06.2020, 14:47 (aktualizacja 08.09.2020, 12:14)
  • Grupa TIPMEDIA
List od CEO

Drogi Wydawco,


Dziękuję Ci za zainteresowanie tym, co robimy w Grupie Tipmedia. 


Naszą misją jest pomaganie lokalnym i regionalnym mediom w ich obecności online i nie jest to tylko slogan. Nazywam się Piotr Marek, jestem pomysłodawcą i założycielem firmy, od dzieciństwa związany jestem z lokalnymi mediami. 


Kiedy miałem 12 lat, recenzowałem gry wideo PlayStation 1 w lokalnej telewizji, którą mój tata założył 25 lat temu w północnej Polsce.  Nadal jest to firma naszej rodziny i trudno uwierzyć, że czas płynie tak szybko. Dziś jestem właścicielem popularnej gazety internetowej, dyrektorem wykonawczym TrusoMedia i prezesem Grupy Tipmedia. Byłem świadkiem zmiany modelu biznesowego lokalnych mediów, kiedy pojawił się świat online. Pomogłem wielu mediom pozbyć się obaw i problemów związanych z tą zmianą. To jeden z powodów, dla których założyłem firmę. 
Cieszę się, że ponad 400 lokalnych wydawców z 5 krajów zaufało mi i codziennie współpracuje z moim zespołem. Stale rozwijamy nasze produkty, aby zapewnić naszym klientom profesjonalne narzędzia online, aby mogli:  

 

  • Lepiej informować lokalne społeczności za pomocą naszego narzędzia CMS 4media, 
  • Zarabiać więcej pieniędzy na rynku lokalnym i międzynarodowym, używając dedykowanych rozwiązań reklamowych,
  • Oszczędzać czas, aby zamiast pracować wiele godzin, mogli spędzać więcej czasu z rodziną. Tak, nasze oprogramowanie 


Jesteśmy dumni, że mamy zaszczyt współpracować z właścicielami placówek medialnych, którzy podzielają nasze wartości. Jeśli kochasz swoją lokalną społeczność, jesteś wielkim fanem lokalnych mediów i jesteś otwarty na nowe rozwiązania w świecie online - z pewnością jesteś jednym z naszych potencjalnych partnerów. 
 

Wypijmy kawę online i dowiedzmy się, jak możemy współpracować.

 

 Z pozdrowieniami,
 Piotr Marek

    


 

Grupa TIPMEDIA

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe