26 marca 2019

Telewizja Bolesławiec uruchomiła nowy serwis www.boleslawiec.tv

Program „na żywo”, więcej informacji, dostęp do archiwalnych materiałów wideo, a także rozmowy z lokalnymi politykami – Telewizja Bolesławiec uruchomiła nowy portal internetowy. Serwis zaprojektowany został zgodnie z filozofią mobile first, tak aby użytkownicy mogli z niego korzystać w równie komfortowy sposób, zarówno na desktopie, tablecie, jak i smartfonie.

„Nowy portal spodobał się widzom w Bolesławcu i to najważniejsza opinia uzasadniająca decyzję o przebudowie serwisu” komentuje najnowsze wdrożenie szef lubelskiej spółki Tipmedia.

Tipmedia realizuje ambitny plan posiadania do końca 2019r. 100 nowych portali internetowych powiększając w ten sposób zasoby własnej sieci reklamowej do ponad 300 mediów.

„Każdy nowy portal trafia do naszego portfolio i od pierwszego dnia działalności oferowany jest w pakiecie z innymi mediami lokalnymi” dodaje Piotr Marek z Tipmedia. Spółka pozyskuje reklamodawców ogólnopolskich i zleca realizację kampanii reklamowych swoim lokalnym partnerom. 

 

Proces przejścia ze swoim portalem na narzędzia Tipmedia zaczyna się od zamówienia wersji beta nowego portalu. Wydawców zainteresowanych sprawdzeniem funkcjonalności tego rozwiązania zapraszamy do kontaktu z Tipmedia

Grupa Tipmedia
[email protected]

Jesteś zainteresowany szkoleniem lub doradztwem? Sprawdź naszą aktualną ofertę

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ