26 lutego 2019

Sandomierz TV z nowym portalem wdrożonym przez Grupę Tipmedia

Nowy serwis SANDOMIERZ TV definitywnie zastąpił poprzednią wersję witryny.Redakcja wszystkie treści dodaje do portalu z CMS Tipnews – silnika stworzonego pod potrzeby dziennikarzy telewizyjnych oraz biura reklamy.

 

 

„Portal SANDOMIERZ TV rzeczywiście kompleksowo zmienił strukturę i wygląd całego serwisu, a stacja dodatkowo odświeżyła logotyp. W zaprezentowanej przez naszą spółkę nowej wersji portal jest nowoczesny, przejrzysty i bardziej funkcjonalny. Od strony technologicznej zmianie uległa cała architektura aplikacji. Ale kluczowa zmiana odbywa się w sferze biznesowej – wydawca dołączył z portalem do sieci reklamowej Tipmedia, a to oznacza pojawianie się w lokalnej telewizji w Sandomierzu ogólnopolskich kampanii reklamowych, których wydawca samodzielnie nie mógł dotychczas pozyskać” – komentuje premierę portalu SANDOMIERZ TV Piotr Marek, CEO Tipmedia.

 

Współpraca reklamowa Wydawców z Tipmedia odbywa się w kilku scenariuszach, najczęściej oznacza to właśnie odświeżenie portalu internetowego i wdrożenie narzędzi umożliwiających generowanie kampanii reklamowych. Spółka posiada także ofertę elastyczną dla tych mediów, które zmiany portali mają już za sobą i raczej szukają współpracy stricte biznesowej.

 

„Bez względu na to, który model współpracy wybierzemy dobrym początkiem jak zawsze jest rozmowa, kontakt, coraz częściej w wygodnej formie np.: przez Facebooka lub LinkedIn. Na tym etapie wszystkim Wydawcom proponuje abyśmy się poznali i sprawdzili czy będzie nam biznesowo po drodze” – dodaje szef Grupy Tipmedia.

 

 

Jesteś zainteresowany szkoleniem lub doradztwem? Sprawdź naszą aktualną ofertę

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ