19 lutego 2019

Portal Express Elbląg z rekordem odwiedzin po przejściu na CMS Tipnews

Express Elbląg – portal na silniku CMS Tipnews bije rekordy, jeśli chodzi o liczbę unikalnych odwiedzin w ciągu jednego dnia. Działający w Elblągu portal informacyjny pod koniec 2018r. przełączył się na silnik dostarczony przez Grupę Tipmedia.

„CMS Tipnews to zaawansowany system do zarządzania treścią, strukturą i układem stron internetowych prowadzonych przez lokalne media. Obsługuje witryny telewizji lokalnych, stacji radiowych, gazet, tygodników i miesięczników regionalnych oraz rozbudowane portale informacyjne dostarczające codziennych wiadomości. Podczas, gdy rynek oferuje rozwiązania w tradycyjnym modelu „używasz – płacisz miesięczny abonament”, my w Tipmedia proponujemy rozliczenia w wygodnym systemie freemium”komentuje premierę portalu Express Elbląg Piotr Marek, CEO Tipmedia.

Każdemu wydawcy decydującemu się na przejście z portalem na CMS Tipnews Grupa Tipmedia zapewnia automatyczne przeniesienie wszystkich treści z działającego portalu na nowy serwis oraz pomoc przy stworzeniu atrakcyjnej architektury informacji. Po uruchomieniu Grupa Tipmedia włącza nowy portal do swojej sieci reklamowej i wydawca otrzymuje dodatkowy zastrzyk finansowy w postaci ogólnopolskich kampanii reklamowych zlecanych przez Grupę Tipmedia.

Media zainteresowane dodatkowymi wpływami z reklam zapraszamy do kontaktu z Tipmedia Grupa Tipmedia

[email protected]

Jesteś zainteresowany szkoleniem lub doradztwem? Sprawdź naszą aktualną ofertę

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ