5 lutego 2019

pomerania.tv – Telewizja Pomerania ma nowy portal

Działająca w Szczecinie Telewizja Pomerania ma nowy portal informacyjny uruchomiła nowy portal internetowy. Partnerem wdrożenia została firma Grupa Tipmedia sieciująca media miejskie i oferująca lokalnym wydawcom portal informacyjny w modelu freemium.

Ciesze się, że kolejna redakcja pracuje na narzędziach wdrożonych przez Grupę Tipmedia.Jak wiemy rynek mediów lokalnych ulega dziś przekształceniu. Rośnie znaczenie Internetu. W ślad za tym, niektóre lokalne redakcje przeżywają trudności organizacyjne – dziennikarze muszą szybko opanować narzędzia internetowe, zrozumieć znaczenie social media, biura reklamy starają się nadążać za nowymi oczekiwaniami reklamodawców. Usługi i narzędzia oferowane przez Tipmedia rozwiązują problemy lokalnych mediów. Dajemy Klientom uniwersalne sposoby do ekspansji w internecie i faktycznego zarabiania na prowadzonej działalności” komentuje najnowsze wdrożenie Piotr Marek, CEO Tipmedia.

Proces przejścia ze swoim portalem na narzędzia Tipmedia zaczyna się od zamówienia wersji beta nowego portalu. Wydawców zainteresowanych sprawdzeniem funkcjonalności tego rozwiązania zapraszamy do kontaktu z Tipmedia

Grupa Tipmedia
[email protected]

Jesteś zainteresowany szkoleniem lub doradztwem? Sprawdź naszą aktualną ofertę

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ