Dołącz do naszej Grupy!

Rozpoczynając współpracę z nami:

Otrzymujesz swój portal TIPNEWS dostosowany do profilu gazety, radia lub telewizji

dowiedz się więcej

Otrzymuje Aplikację TipMobile – jedyna taka w Polsce

dowiedz się więcej

Zyskujesz nowe reklamowe źródła przychodu

dowiedz się więcej

Zostajesz objęty ogólnopolskim systemem badania Internetu, za który My płacimy

dowiedz się więcej

Zmniejszasz Swoje koszty prowadzenia biznesu. Zapytaj nas jak?

dowiedz się więcej

Gwarancja stałej ceny. Zapytaj nas jak można mieć nasze produkty już od 1zł

dowiedz się więcej

Kto może dołączyć do sieci?

Nadawcy telewizyjni

Nadawcy radiowi

Wydawcy portali informacyjnych

Wydawcy gazet

Zobacz jak zrobili to inni:

Art Radio
Co Tydzień Jaworzno
Dami TV Legnica
TV Dla Ciebie
Koscierzyna24.info
Telewizja Lokalna24
Lubelska TV
Pilska TV
PZL24
Rega TV
Telewizja Bogatynia
Górowo TV
Telewizja Jawor
TV Pogranicze
TV Polkowice
Horyzont Słubice TV
TV Starachowice
Telewizja Sudecka
TV Suwałki
TV Regionalna Żary

Dlaczego warto?

Dołączasz do najszybciej rozwijającej się grupy mediów miejskich w Polsce

TIPMEDIA to grupa zrzeszająca media miejskie. Sieciujemy lokalnych i regionalnych nadawców telewizyjnych, radiowych, wydawców internetowych oraz prasy drukowanej. Nasza grupa to 150 miast w Polsce i ponad 3 mln odbiorców. Łączymy siłę w zakresie emisji reklamy internetowej, telewizyjnej, radiowej. Dostarczamy narzędzia dla mediów miejskich: portal informacyjny Tipnews, aplikacja mobilna Tipmobile, aplikacja TipSmartTv, system CRM ułatwiający zarządzanie.

Dodatkowe przychody

Jako TIPMEDIA reprezentujemy zasięg wszystkich członków naszej sieci. Zajmujemy się promocją i przedstawianiem oferty agencjom reklamowym, domom mediowym, brokerom etc. Wykorzystujemy efekt skali - tam gdzie w pojedynkę każdemu z nas było by trudno - My stajemy się silnym partnerem. Nie ingerujemy w rynek lokalny! Każdy z członków naszej sieci może niezależnie sprzedawać usługi w swoim mieście.

Uczestniczysz w Ogólnopolskim Badaniu Internetu Pl@net

Wszystkie witryny wchodzące w skład Grupy Tipmedia objęliśmy Ogólnopolskim Badaniem Internetu Pl@net prowadzonym przez firmę GFK Polonia. Dzięki temu raporty o naszym zasięgu trafiają bezpośrednio do osób decydujących o zakupie powierzchni reklamowych w domach mediowych, agencjach reklamowych czy też brokerach reklamy internetowych. Nasi partnerzy nie ponoszą dodatkowych kosztów – to my płacimy za badanie. To dodatkowa promocja każdej z Witryn, ale i całej Grupy.

Niska cena

Oferujemy możliwość odświeżenia lub założenia nowoczesnego portalu informacyjnego. Nasz system wykorzystuje najnowsze technologie, jest dostosowany do aktualnych trendów, urządzeń mobilnych czy też form reklamowych. Samodzielne stworzenie podobnego portalu to koszt nawet 130 000 zł. Z systemu Tipnews możesz korzystać już od 550zł! Zobacz szczegóły. Już wkrótce zaoferujemy możliwość skorzystania z aplikacji mobilnej oraz Smart Tv.

Brak jakichkolwiek ukrytych kosztów

Korzystając z naszego rozwiązania nie martwisz się i nie płacisz za nic więcej. W cenie zawarte są takie usługi jak hosting, konta pocztowe, pomoc techniczna, a przede wszystkim rozwój produktu o nowe funkcje. To gwarancja, że konkurencja nigdy nie zostawi Cię w tyle!

Dbamy o promocję całej grupy (w tym i Ciebie)

Prowadzimy szereg działań informacyjnych i promocyjnych mających na celu rozpowszechnienie informacji o naszej grupie i jej partnerach. Mamy w tym celu wyznaczoną osobę odpowiedzialną za działania PR i prowadzenie biura prasowego. Jesteśmy obecnie w mediach społecznościowych, a także prowadzimy płatne kampanie autopromocyjne.

Korzystasz z doświadczenia i zyskujesz kontakty z innymi przedsiębiorcami

Nasza grupa to sprawdzeni partnerzy biznesowi, którzy lubią dzielić się swoim doświadczeniem. Planujemy organizację konferencji tematycznych oraz cykli szkoleń w różnych obszarach (sprzedaż, social media i innych). Skorzystaj z naszego pakietu wsparcia dla biznesu.

Zostajesz przedstawicielem Grupy Tipmedia

Możesz działać ogólnopolski reprezentując całą grupę przed twoimi klientami. Pozyskujesz zlecenia i zarabiasz dodatkowe pieniądze.
Zapytaj o cennik dla partnerów.

Top