Grupa Tipmedia | szkolenia dla dziennikarzy | szkolenia dla gazet i stacji radiowych | szkolenia dla mediów lokalnych

Wróć do aktualności 10.08.2017 20:03 Zapisz do PDF Drukuj

Grupa Tipmedia członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych

 

Z przyjemnością informujemy, że na mocy uchwały Zarządu Polskiej Izby Firm Szkoleniowych nr C/30/17 z dnia 10 sierpnia 2017 r. Grupa Tipmedia została przyjęta w poczet członków Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

Polska Izba Firm Szkoleniowych jest źródłem informacji i opinii o sytuacji na rynku szkoleniowym i zmianach w regulacjach prawnych dotyczących tego sektora gospodarki. Największe media stale zasięgają opinii przedstawicieli i ekspertów PIFS na tematy związane ze szkoleniami adresowanym do dorosłych, dofinansowywaniem szkoleń ze środków unijnych, kondycją zawodu trenera, itp. Taka pozycja Izby to wynik solidnej, nieetatowej pracy członków wszystkich organów Izby. Ten profesjonalizm coraz bardziej doceniają również instytucje rządowe, samorządowe i inne organizacje.

PIFS współpracuje z Ministerstwem Rozwoju, Ministerstwem Pracy Rodziny i Polityki Społecznej, Ministerstwem Edukacji Narodowej, urzędami marszałkowskimi, urzędami pracy na szczeblu wojewódzkim, Polska Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości, Krajową Izbą Gospodarczą oraz Konfederacją Pracodawców Prywatnych Lewiatan.

Usługi szkoleniowe to jeden z filarów naszej działalności. Systematycznie wzmacniamy nasze kompetencje szkoleniowe gromadząc wokół marki Tipmedia ekspertów od zarządzania, sprzedaży i marketingu, nowych mediów oraz komunikacji w mediach społecznościowych, pracują także z nami szkoleniowcy od produkcji telewizyjnej i  montażu telewizyjnego. Mamy unikalną na polskim rynku ofertę szkoleń dla lokalnych i regionalnych mediów - wiedza i praktyczne rozwiązania przekazywane podczas szkoleń Tipmedia pomagają profesjonalizować działalność związaną z prowadzeniem gazety, radia, telewizji czy portalu internetowego” podkreśla Piotr Marek, Prezes Grupy Tipmedia. 

 

— www.tipmedia.pl - profesjonalne szkolenia dla Redakcji i Biur Reklamy

Top