Dlaczego odwlekanie decyzji o inwestycji w nowy portal internetowy to zły pomysł

Wróć do aktualności 18.07.2017 20:44 Zapisz do PDF Drukuj

Nie masz pieniędzy na portal informacyjny? Zamów portal w abonamencie od Tipmedia

 

Nowoczesny portal informacyjny w tej chwili najważniejszy element biznesu prowadzonego w branży mediów lokalnych. Bez względu na to czy wydajesz gazetę lub tygodnik czy może masz lokalne radio albo telewizję w internecie, jeżeli zamierzasz zawalczyć o lokalny rynek reklamowy musisz być w internecie! Brak portalu z lokalnymi newsami to brak pieniędzy z reklam. Takie są realia i dlatego nie odkładaj decyzji o inwestycji w nowy portal informacyjny. 

Bariera pierwsza - nie masz nadwyżki finansowej w firmie

Tipmedia od dwóch lat oferuje portale informacyjne w abonamencie. Jak to działa? Wybierasz wygląd nowego portalu, Dział Wdrożeń Tipmedia przenosi do nowego portalu Twoje archiwum wiadomości z aktualnej strony, po instalacji systemu CMS Tipnews szkolimy Twoich dziennikarzy z pracy na nowym portalu i... masz nowy portal. Zamiast zapłacić kilkanaście tysięcy jednorazowo rozliczasz się z nami w miesięcznym abonamencie.
 

Bariera druga - chcesz najpierw przetestować nowy portal, zobaczyć jak to będzie wyglądać

Możesz nawet teraz napisać do Tipmedia (kontakt@tipmedia.pl) i zamówić wersję Beta Twojego nowego portalu. Przez kilka dni popracujesz na naszym CMS Tipnews, poznasz zasady dodawania artykułów do portalu, Twoi dziennikarze zobaczą jak nowy portal może usprawnić ich codzienną pracę
 

Bariera trzecia - masz długoterminowe umowy z Klientami, nie możesz przerwać ich kampanii reklamowych

Wdrożenie, przeniesienie archiwum, szkolenie dla dziennikarzy - wszystko to odbywa się w czasie kiedy działa Twój dotychczasowy portal. Reklamy są emitowane. Przepięcie na nowy portal trwa tylko 48 godzin i reklamodawcy pojawiają się w zupełnie nowym, odświeżonym portalu w Twoim mieście. Od tego momentu masz możliwość oferowania im reklamy w nowych miejscach w obrębie portalu. 

Portal w abonamencie pracujący na CMS Tipnews
Zamów ofertę

kontakt@tipmedia.pl


 

 

— Adrian Greczycho wyjaśnia jak założyć portal informacyjny

Top